Skup aut uszkodzonych Warszawa

Nasz skup aut uszkodzonych z Warszawy to idealne rozwiązanie problemu sprzedaży pojazdu, który w wyniku awarii bądź wypadku wymaga gruntownej naprawy. Zamiast inwestować w jego serwisowanie, lepiej zapewnić sobie natychmiastowy zastrzyk gotówki, co z chęcią umożliwiamy naszym kontrahentom. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, zawsze dokonujemy uczciwej i rzetelnej wyceny. Prowadzimy skup aut uszkodzonych w Warszawie, lecz dojeżdżamy w dowolnie wskazane miejsce na terenie Polski!

Samochody powypadkowe

Prowadzimy skup samochodów powypadkowych. Skupujemy auta mniej lub bardziej rozbite dosłownie w każdym stanie.

Nie raz auto wydaje się „trochę rozbite” więc naprawa może wydawać się opłacalna – nic bardziej mylnego! Zawsze znajdzie się coś do dokupienia o czym wcześniej Państwo nie wiedzieli : plastik, zaślepka, obudowa, reflektor, poduszka powietrzna… etc

Takie rzeczy oraz ich montaż i dopasowanie przez profesjonalny zakład kosztują najwięcej a osoba nie zajmująca się tym na codzień nie ma o tym pojęcia.

Jeżeli dostali Państwo wycenę z ubezpieczalni zawsze jesteśmy w stanie zapłacić więcej niż oni. Ubezpieczalnie zazwyczaj zaniżają kwotę odkupu.

Na miejsce zawsze przyjeżdżamy w pełni wyposażoną Lawetą.