Skup motocykli i skuterów Warszawa

 

Naszą specjalizacją są auta, ale prowadzimy również skup motocykli. Mamy za sobą już setki udanych transakcji i dzięki temu doskonale wiemy jak świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Podstawą każdej udanej współpracy jest rzetelność, uczciwość oraz uprzejmość – te trzy elementy sprawią, że obie strony będą zadowolone z zawartej umowy. Ze względu na wprowadzenie tych zasad w życie, nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani, ponieważ wiedzą, że zostali kompleksowo i bezproblemowo przez nas obsłużeni.

Każdy przypadek rozważamy indywidualnie. Kontakt z klientem i prawidłowe ustalenie jego problemów i potrzeb jest dla nas bardzo ważne. Wiemy, że każdy może mieć różne wymagania, dlatego na Państwa telefony i wiadomości czekają tylko osoby o bogatej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej. Nasz skup skuterów z Warszawy to sposób na pozbycie się niechcianego pojazdu, który z różnych względów nie będzie już przez nas używany.

 

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Pierwszy etap każdej współpracy to wiadomość od Państwa (telefoniczna, mailowa czy przez formularz na stronie) i przedstawienie nam szczegółowych potrzeb oraz problemów. Ważne, by zawarte informacje były jak najbardziej dokładne, aby kolejne kroki przebiegły bezproblemowo.


Oględziny motocykla

Przybycie wykwalifikowanego pracownika odbywa się na podstawie Państwa preferencji. Staramy się zachować elastyczność i dopasować do klienta. Po ocenie stanu skutera czy motocykla, następuje podpisanie umowy kupna sprzedaży.


Kupno

Po tym jak rzeczowo, profesjonalnie i uczciwie ocenimy wartość pojazdu, następuje transakcja pieniężna. Klient otrzymuje wcześniej ustaloną stawkę w gotówce do ręki lub za pomocą przelewu. Motocykl czy skuter zostaje przetransportowany przez naszego pracownika.

 

Dlaczego nasz skup motocykli?

Zajmujemy się skupem różnorodnych pojazdów, prowadzimy także skup skuterów. Nasz personel posiada duże doświadczenie nie tylko w kontaktach z klientami, ale również przy rzetelnej ocenie aut, motocyklów i skuterów. Staramy się, aby obie strony współpracy były na równi usatysfakcjonowane z zawartej umowy.

  • stan i marka pojazdu jest dla nas bez znaczenia,
  • nasze ceny są konkurencyjne i atrakcyjne,
  • dojazd do klienta obejmuje całą Polskę i jest darmowy,
  • posiadamy własną lawetę, przy pomocy której przetransportujemy pojazd,
  • jesteśmy elastyczni – to klient wybiera czas i miejsce spotkania.

 

 

Prowadzimy również skup quadów