Skup busów i aut dostawczych Warszawa

 

Nasz skup aut dostawczych z Warszawy to kompleksowa i profesjonalna usługa. Wiemy, że starsze auta, albo te uszkodzone mogą stanowić niepotrzebny balast. Czasami, samochody posiadają takie defekty, że dodatkowa finansowa inwestycja w ich naprawę jest zupełnie nieopłacalna. Z drugiej strony, w innych przypadkach pomimo tego, że pojazd nie wygląda na znacząco uszkodzony, może on zawierać ukryte wady. Takie sytuacje sprawiają, że właściciele czasami rwą sobie włosy z głowy.

Chętnie pomożemy każdemu posiadaczowi niechcianego auta, również tego dostawczego. Nie ma dla nas znaczenia czy samochód, którego klient chce się pozbyć jest w powypadkowym czy idealnym stanie. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala rzetelnie i profesjonalnie ocenić wartość danego auta, niezależnie od jego stanu technicznego czy marki. Ponadto, nie wymagamy ani ubezpieczenia, ani przeglądu.

 

Jak przebiega transakcja?

 

Kontakt telefoniczny

Każda osoba, która chciałaby się pozbyć auta dostawczego lub busa, powinna skontaktować się z nami pod numerem telefonu 507 857 200. Można również wysłać do nas maila lub wypełnić formularz. Nasi specjaliści umówią się na darmową wycenę.


Oględziny auta

Jest to najważniejszy krok każdej transakcji. Na tym etapie nas doświadczony personel wykona dokładne oraz rzetelne oględziny pojazdu. Następnie, na podstawie swojej wiedzy, stanu technicznego, marki oraz rocznika dokona wyceny.


Kupno

Cała transakcja przebywa sprawnie oraz szybko. Następuje podpisanie niezbędnej dokumentacji oraz zapłata gotówką. Możliwe jest również wykonanie przelewu. Zawsze staramy się, aby ostatni krok transakcji był zwieńczeniem udanej współpracy.

 

Dlaczego nasz skup busów?

  • skupujemy wszystkie auta niezależnie od marki i stanu technicznego,
  • posiadamy naprawdę konkurencyjne ceny,
  • dojedziemy do klienta na terenie całej Polski, nie tylko w okolicach Warszawy,
  • odbierzemy auto przy pomocy własnego transportu,
  • dostosujemy się do czasu i miejsca skupu.

 

Szybki skup aut dostawczych

Staramy się, aby każde zlecenie zostało zrealizowane dokładnie i rzetelnie. Ponadto, wiemy że wielu naszych klientów bardzo ceni sobie każdą minutę. Pomimo tego, że Warszawa jest siedzibą naszej firmy, oferujemy skup aut dostawczych na terenie całej Polski. W zależności od lokalizacji samochodu, czas dojazdu może się zmienić. Jednakże nasz personel zawsze stara się dotrzeć na miejsce w możliwie jak najszybszym czasie.